Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 2

0 800 507 555

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 6

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 7

 

Послідовність дій при покупці авто за схемою Trade - in

1

Візит в автосалон і вибір (замовлення) нового автомобіля. Отримання короткої інформації про програму Trade - In в салоні або по телефону.

2

Візит в централізований відділ "Trade - in". Проведення технічного огляду та оцінки. Також можна дізнатися попередню оцінку авто, надіславши заяву на оцінку авто або зателефонувавши.

3

Після online - оцінювання , наші менеджери зв'яжуться з Вами та нададуть попередню оцінку вартості.

4

Якщо Ви згодні з попердньою оцінкою, Ваше авто проходить повну діагностику на СТО.

5

Формування кiнцевої вартостi автомобiля. Укладення Договору у разі обопільної згоди сторін.

6

Передача б/в автомобіля, знятого з обліку в МРЕВ, (зняття з обліку покупець робить за свій рахунок самостійно, або за нашого сприяння).

7

Здійснення доплати за новий автомобіль.

8

Через 2-3 години Ви є власником Нового Авто HYUNDAI!

Залишити заявку на оцiнку авто

Перелік вживаних авто

Переваги

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 8 Економія грошей. Відсутність грошових витрат, пов'язаних з продажем вживаного автомобіля (реклама в журналах, місце на ринку і т.д.).

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 9 Зручність. Ви отримуєте свое нове авто зразу, не чекаючи продажу старого. Для обміну старого автомобіля на новий за програмою Trade -In - потрібно не більше 1 дня. За цей час наші співробітники підберуть відповідний автомобіль та оформлять всі документи.

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 10 Економія часу. Адже відриваючи свій час і сили від основної роботи, Ви втрачаєте більше, ніж економите, продаючи машину самостійно.

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 11 Безпека. Покупець не ризикує стати жертвою аферистів при продажі свого авто на ринку або по оголошенню. Огляд та дiагностика проводяться спецiалiстами.

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 12 Оптимальний вибір авто. Можливість обміняти свій автомобіль не тільки на новий а й будь-який вподобаний автомобіль з нашого майданчика.

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 13 Цiна. Ми запропонуємо найкращу ціну, що виводиться за результатами оцінки ринкової вартості.

Детальніше

Контакти

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 14Автосалон 067 650 36 58

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві - фото 15Trade – In 067 650-36-53, 044 406-40-70

0831, Київська обл, с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна 1

trade-in@edem-auto.com.ua

 

Карта проїзду

Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності продукції, її характеристик, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація стосується наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення; вона може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Hyundai.

Купівля авто Hyundai за схемою Trade-in у Києві

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.