Українське представництво Hyundai Truck&Bus відзначило найкращих дилерів 2018 року


18 квітня 2019 року у Києві в Конференц-Центрі "Президент Готелю" відбулася щорічна дилерська конференція Hyundai Truck&Bus, організатором якої виступив департамент комерційної техніки ТОВ "Хюндай Мотор Україна", офіційного дистриб’ютора автомобілів Hyundai. Під час конференції були підбиті підсумки продажів комерційних автомобілів Hyundai у 2018 році, визначені лідери серед дилерів і авторизованих СТО та оголошені плани на поточний рік.

Автомобілі Hyundai м. Тернопіль | Купити новий Хюндай | Автопалац Тернопіль - фото 6

У заході взяли участь співробітники 33-х дилерських центрів, а також партнери - представники фінансових компаній УФЛ-Фінанс, Банку "Глобус", постачальники спецобладнання - компанія "Дхолландія Україна", постачальники моторних олив, мастил та технічних рідин RYMAX – компанія "Спадщина".

Під час конференції були підбиті підсумки продажів комерційних автомобілів Hyundai у 2018 році, визначені лідери серед дилерів і авторизованих СТО. Кращими продавцями комерційних автомобілів Hyundai за підсумками 2018 року стали:

1 місце - ТОВ "Авто Регіон" (м. Київ)

2 місце - ТОВ "Спец-Ком-Сервіс" (м. Черкаси)

3 місце - ТОВ "ІнтерКаргоТрак" (м. Черкаси).

Серед авторизованих СТО призові місця розподілились таким чином:

1 місце - ТОВ "Торгівельно-Сервісна компанія" (м. Харків)

2 місце - ТОВ "Ярославь" (м. Київ)

3 місце - ТОВ "ОЗК Автосервіс" (м. Київ).

Автомобілі Hyundai м. Тернопіль | Купити новий Хюндай | Автопалац Тернопіль - фото 7

"Хюндай Мотор Україна" після перерви у 2014-2017 роках збільшила свою присутність на ринку комерційної техніки в сегменті легких вантажівок (вантажопідйомність до 5 тон) та автобусів до 20 пасажиромісць. Драйверами продажів у 2018 році стали мікроавтобус Hyundai Н-350 та вантажівка Hyundai ЕХ-8 "Mighty" з двигуном об’ємом 3,9 літрів (Євро-5). Крім згаданих моделей, "Хюндай Мотор Україна" пропонувала споживачам автомобілі Hyundai HD-35/HD-35L "City" з двигуном об’ємом 2,5 літрів (Євро-5), а також цільнометалеві фургони й вантажо-пасажирські Hyundai H350 з двигуном об’ємом 2,5 літрів (Євро-5)", - зазначив під час конференції Андрій Ушкалов, керівник Департаменту комерційної техніки "Хюндай Мотор Україна".

В планах на 2019 рік "Хюндай Мотор Україна" озвучила розширення модельного ряду в сегменті легких вантажівок та автобусів до 20 пасажиромісць, наміри увійти на ринок середніх вантажівок вантажопідйомністю 6-12 тон. Серед новинок були презентовані преміальний мікроавтобус на базі Hyundai H350 Luxury, моделі Hyundai HD-78 з двигуном об’ємом 3,9 літрів (Євро-5 та Євро-6), Hyundai ЕХ-8 "Mighty" з двигуном об’ємом 2,9 літрів Євро-5 та Євро-6 (легкі вантажівки), Hyundai HD-120 з двигуном Євро-5 та Євро-6 (середні вантажівки).

Автомобілі Hyundai м. Тернопіль | Купити новий Хюндай | Автопалац Тернопіль - фото 8

Під час конференції був представлений оновлений діагностичний комплект GDS–M VCI II з покращеними можливостями пошуку несправностей та виведенням на екран планшету покрокової інструкції щодо відновлення автомобіля.

Крім того, "Хюндай Мотор Україна" анонсувала збільшення термінів гарантії на вантажівки Hyundai ЕХ-8 "Mighty", HD-78, HD-120, що вироблені з 1 квітня 2019 року – 60 місяців або 200 000 км пробігу. У зв’язку з цим офіційний дистриб’ютор  посилить контроль за дотриманням якості сервісного обслуговування авторизованими СТО і підвищить вимоги до їх обладнання та інструментального оснащення.

Автомобілі Hyundai м. Тернопіль | Купити новий Хюндай | Автопалац Тернопіль - фото 9

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний імпортер автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.