Європейський комітет з оцінки безпеки транспортних засобів (EuroNCAP) підвів підсумки результатів тестів 23 автомобілів-учасників рейтингу 2018 року. Водневий кросовер Hyundai NEXO отримав титул «Кращий в своєму класі» в категорії «Великий кросовер».

Автомобілі Hyundai м. Тернопіль | Купити новий Хюндай | Автопалац Тернопіль - фото 6

Випробування систем активної і пасивної безпеки інноваційного кросоверу Hyundai NEXO проводилися у жовтні 2018 року. Тоді ця модель отримала найвищий бал рейтингу - 5 «зірок», ставши першим в історії подібних випробувань водневим автомобілем, який досяг подібного результату. Причому найвищі оцінки експерти EuroNCAP виставили за захист дорослих пасажирів і дітей.

Звання «Кращий в своєму класі» присуджується автомобілю на підставі суми оцінок в кожній з чотирьох категорій: захист водія і дорослих пасажирів, безпеку дітей, безпеку пішоходів і наявність допоміжних систем забезпечення безпеки. Порівняння автомобілів проходить на підставі цієї суми. Відповідність критеріям «Кращі в своєму класі» легкових автомобілів оцінюється на основі їх рейтингу за категорією «Стандартне обладнання для забезпечення безпеки». Всі інші рейтинги на основі додаткового обладнання виключаються з оцінки.

«Титул «Кращий в своєму класі», який отримав NEXO, - велика честь для нас і визнання кропіткої роботи, яку фахівці Hyundai Motor виконали, щоб створити надійний і безпечний автомобіль. Отримана нагорода доводить, що ця модель - не тільки найбезпечніший з присутніх на ринку водневих автомобілів, але й один з лідерів в даній сфері серед позашляховиків, оснащених традиційними типами двигунів. Компанія Hyundai Motor продовжить вдосконалюватися в сфері розробки інноваційних систем безпеки, а нагорода від EuroNCAP доводить, що ми займаємо провідне місце в індустрії мобільності майбутнього», - заявив Андреас-Крістоф Хофманн, віце-президент компанії Hyundai Motor Europe з маркетингу і продукту.

Кросовер Hyundai NEXO обладнаний інноваційним комплексом безпеки і допомоги водієві Hyundai SmartSense. У нього входять такі системи:

  • система запобігання фронтальному зіткненню (FCA)
  • система стеження за втомою водія (DAW),
  • система моніторингу об'єктів в «сліпих» зонах (BCW)
  • система запобігання зіткнення під час руху заднім ходом (RCCW)

Відзначимо, що днями Hyundai Motor Group представила стратегічний план «FCEV Vision 2030», згідно з яким до 2030 року концерн має намір збільшити виробництво силових установок на водневих паливних елементах до 700 000 одиниць в рік. Крім цього, концерн інвестує в будівництво другого заводу з виробництва транспортних засобів, оснащених водневими силовими установками, що дозволить до 2030 році збільшити обсяг виробництва моделей FCEV до 500 000 одиниць на рік. Також інвестиції будуть спрямовані на удосконалення технології водневих паливних елементів, що в майбутньому дозволить виробляти більш ефективні силові установки для всіх видів транспортних засобів.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.