Hyundai Elantra стала переможцем рейтингу «Автомобіль року в Україні 2017» в номінації «Співвідношення ціна/якість»


6 лютого 2017 року відбулася офіційна церемонія нагородження переможців Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2017». В номінації «Співвідношення ціна/якість» переможцем став седан Hyundai Elantra.

«Перемога Hyundai Elantra в номінації «Співвідношення ціна/якість» підтверджує, що Hyundai Motor крокує в правильному напрямку, пропонуючи споживачам надійні, якісні та високотехнологічні автомобілі по конкурентоспроможній ціні, що відповідає концепції бренду Modern Premium. Ми вдячні усім учасникам акції «Автомобіль року в Україні», які віддали свої голоси у даній номінації моделі бренду Hyundai. Відзначу, що компанія активно працює над вдосконаленням цінового позиціонування Elantra, щоб запропонувати покупцям найбільш вигідні ціни на цю модель», - коментує Ігор Гладковський, Генеральний директор компанії «Хюндай Мотор Україна». – «Ми, зі свого боку, продовжимо працювати над удосконаленням своїх автомобілів. Вже у цьому році компанія виведе на український ринок моделі Accent, i30 та Grandeur нової генерації, які будуть відрізнятися від попередників удосконаленим дизайном, поліпшеними системами безпеки та інноваційними технологіями, які відповідають запитам покупців».

Нагадаємо, що Hyundai Elantra двічі здобувала перемогу у рейтингу «Автомобіль року в Україні» в номінації «Легковий автомобіль компактного класу» - в 2012 и 2015 роках.

Шосте покоління Hyundai Elantra дебютувало в Україні у квітні 2016 року. На українському ринку автомобіль доступний з двома бензиновими двигунами об’ємом 1,6 літра (потужність 128 к.с.) та 2,0 літра (потужність 156 к.с.). Перший мотор взаємодіє з 6-ступінчастими МКПП и АКПП, а другий – тільки з автоматичною 6-диапазонною коробкою передач. На вибір українським покупцям нової Hyundai Elantra запропоновано 3 комплектації: Classic, Comfort (у тому числі з додатковим пакетом «Безпека») та Premium.

Автомобілі Hyundai м. Тернопіль | Купити новий Хюндай | Автопалац Тернопіль - фото 6

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.