Hyundai представив філософію і бачення бренду "N"


9 серпня на спеціальному заході в Нюрбургринзі (Німеччина) виконавчий віце-президент Hyundai Томас Шемера та глава підрозділу Випробувань і розробки автомобілів Hyundai з підвищеними динамічними характеристиками Альберт Бірманн представили філософію і стратегію розвитку бренду "N".

 

 

Hyundai Motor неодноразово підкреслювала, що одним із стратегічних завдань компанії є розробка надпотужних автомобілів, які відповідають високим стандартам якості, продуктивності і керованості. Цим займаються фахівці підрозділу випробувань і розробки автомобілів Hyundai з підвищеними динамічними характеристиками. У назві бренду "N" поєднуються два важливих елементи. По-перше, район Нам'янг в Південній Кореї, де розташований глобальний центр досліджень і розробок Hyundai Motor Group, і де вперше з'явився бренд "N". По-друге, гоночний трек Нюрбургрінг у Німеччині, де розташований Технічний центр Hyundai. Нарешті, сам логотип "N" також є графічним зображенням класичного гоночного віражу.

Автомобілі Hyundai м. Тернопіль | Купити новий Хюндай | Автопалац Тернопіль - фото 6

"Наші моделі i30 N, Veloster N та i30 Fastback N мають однаковий ген спортивності і досконало відточеної динаміки водіння. Вони оснащені прогресивними технологіями і відрізняються яскраво вираженим спортивним дизайном. Компанія Hyundai завжди приймає нові виклики і не боїться експериментувати, щоб, в результаті, надати нашим покупцям досконалий продукт. Ми працюємо не для того, щоб просто будувати автомобілі, ми хочемо створювати емоції, почуття і бажання", - сказав Томас Шемера.

Бренд "N" добре відомий в світі мотоспорту. З моменту заснування у 2015 році автомобілі цього бренду виступали на найвищому рівні, домагаючись вагомих спортивних досягнень в Чемпіонаті світу з ралі WRC, серії VLN, TCR International, Pirelli World Challenge і гонці 24 години Нюрбургринга. Бачення і філософія бренду "N" втілилися в цілій лінійці високопродуктивних автомобілів світового класу, в яких використовуються технічні компоненти, які пройшли багатогодинні випробування в різних спортивних змаганнях.

Автомобілі Hyundai м. Тернопіль | Купити новий Хюндай | Автопалац Тернопіль - фото 7

В даний час лінійка моделей бренду представлена ​​хетчбеками i30 N та Veloster N, які відрізняються яскраво вираженим спортивним характером за рахунок використання спеціально розроблених для цих моделей двигунів, трансмісій та шасі. До кінця цього року лінійка поповниться ще одним представником - i30 Fastback N, випробування якого наразі завершуються в Нюрбургринзі. На цьому перший етап розробки автомобілів буде закінчений, а на другому етапі команда підрозділу випробувань і розробки автомобілів Hyundai з підвищеними динамічними характеристиками приступить до розробок нових моделей, серед яких будуть автомобілі сегменту SUV. Також покупцям автомобілів Hyundai будуть запропоновані моделі з серії N Line (перша така модель, хетчбек i30 N Line, надійде у продаж у серпні 2018 року), які відрізняються рядом дизайнерських і технічних доопрацювань.

"Ми не боїмося експериментувати, і тому автомобілі під брендом "N" чудово збалансовані з точки зору продуктивності і практичності, що надає їх власникам відчуття драйву та захвату від водіння кожного дня. Кожна модель бренду "N" оснащена спеціальною спортивною підвіскою, що дозволяє впевнено проходити круті повороти на високій швидкості, тому ми дали їм прізвисько "Підкорювачі віражів", - зазначив Альберт Бірманн.

Перші результати продажів автомобілів бренду "N" перевершили всі очікування. За шість місяців 2018 року був продано 3 000 примірників i30 N, а перші 100 автомобілів з лімітованої партії i30 N First Edition були розпродані в Німеччині протягом 48 годин.

Автомобілі Hyundai м. Тернопіль | Купити новий Хюндай | Автопалац Тернопіль - фото 8