Перевірка і регулювання світла фар

Від правильного регулювання фар залежить як Ваша безпека, так і безпека інших учасників дорожнього руху.

На нашому СТО послуга з перевірки та регулювання світла фар коштує:

439 грн.

Пред'явнику промокоду
ABSF2023
в столі замовлень СТО Автоберег послуга надається за спеціальною акційною вартістю
310 грн. **

 

*діє знижка -40% при первинному відвідуванні СТО Автоберег, а також

-20% на обслуговування автомобіля в післягарантійний період експлуатації!

** акції, що стосуються однієї і тієї самої послуги не сумуються

Попередньо записатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591

Компанія «Автоберег» нагадує Вам про рекомендовані процедури при проходженні ТО, завдяки яким автомобіль тривалий час буде Вашим надійним другом в поїздках.

Перевірка і регулювання світла фар Автоберег | Автопалац Тернопіль - фото 6

Точне регулювання фар має велике значення для безпеки руху і передбачає налагодження правильного розсіювання їх світлового потоку, щоб він не засліплював водіїв зустрічного транспорту і створював комфортні умови для самого водія.

Час від часу фари треба регулювати або хоча б перевіряти, як вони світять, так як це впливає на безпеку їзди. Зазвичай в процесі експлуатації автомобіля не потрібно часто налагоджувати світло фар, однак, з часом настройки збиваються. Процедура не займає багато часу, тому що всі показники можна легко і швидко перевірити на спеціальному стенді.

А тепер, власне, про сам процес регулювання. Це перш за все стосується фар ближнього світла. Ви не зможете встановити оптимальний кут нахилу світлового потоку, регулюючи фари без спеціального обладнання. А якщо і зможете, то це регулювання буде «на око» і займе у Вас багато часу. Ближнє світло повинне світити вниз і вперед, під певним кутом для кожного автомобіля. Цей кут забезпечує відносно рівномірне освітлення дороги на відстані (тобто те, що ближче, буде освітлено майже так само, як і те, що далі). Форма пучка променя ближнього світла забезпечує такий ефект тільки при правильному регулюванні. Крім цього, ближнє світло додатково висвітлює праве узбіччя і знаки, які стоять на ньому. Точний кут світлового потоку виставляється на спеціальному обладнанні. Навіть невелика невідповідність призводить до того, що фари сліплять зустрічних водіїв і перестають висвітлювати дорогу або навпаки, світять вниз, утворюючи яскраву пляму, яка висвітлює невеликий відрізок дороги перед автомобілем.


-40% при первинному відвідуванні СТО Автоберег!

У період з 1 по 28 лютого 2019 р при первинному відвідуванні станції технічного обслуговування компанії "Автоберег", кожен власник автомобіля HYUNDAI має можливість отримати знижку -40% на роботи і -10% на запчастини! Детальніше в автоцентрі HYUNDAI компанії "Автоберег" за адресою: вул. Бальзака 7.

Додатково Вам буде видана накопичувальна карта "Premium" програми підтримки клієнтів компанії "Автоберег", що надає знижку -10% на послуги і запчастини.

У перелік акційних робіт не входить:

  • Мийка
  • Шиномонтаж
  • Малярний і відновлювальний ремонт
  • Установка аксесуарів і додаткового устаткування

Знижка на придбані запасні частини в розмірі 10% від їх прайсової вартості і знижка 40% на роботи по їх установці, а також супутні роботи, надається власнику автомобіля HYUNDAI, при первинному відвідуванні СТО компанії "Автоберег".

Знижка не суммується з іншими дисконтними програмами.

Знижка на обслуговування автомобіля в післягарантійний період експлуатації!

У період з 1 по 28 лютого 2019 р власникам автомобіля марки HYUNDAI в післягарантійний період експлуатації, при відвідуванні станції технічного обслуговування компанії "Автоберег", надається можливість отримати знижку -20% на послуги з технічного обслуговування автомобіля і роботи, а також -10 % на запчастини! Детальніше в автоцентрі HYUNDAI компанії "Автоберег" за адресою: вул. Бальзака 7.

У перелік акційних робіт не входить:

  • Мийка
  • Малярний та відновлювальний ремонт

Знижка на придбані запасні частини в розмірі 10% від їх прайсової вартості і знижка 20% на роботи, надається власнику автомобіля HYUNDAI з закінчившимся терміном гарантійного обслуговування, при відвідуванні СТО компанії "Автоберег".

Знижка не суммується з іншими дисконтними програмами.

Компанія ТОВ «Автоберег» - офіційний дилер автомобілів ТМ HYUNDAI в Києві. Гнучка політика компанії у відносинах з Клієнтами дозволяє максимально враховувати навіть найвибагливіші зацікавленності та побажання. Станції технічного обслуговування компанії ТОВ "Автоберег" дозволяють здійснювати будь-які види робіт з автомобілями HYUNDAI.